סיכום פעילות השבוע

ניוזלטר מספר 008 - 3.9-30.9.2021

מעבר מבנק לבנק בלחיצת כפתור!

הכוח עובר ללקוח!

מהפכת הבנקאות של שר האוצר אביגדור ליברמן יוצאת לדרך! מעכשיו תוכלו לעבור בין בנק לבנק, בקלות, במהירות ומבלי לצאת מהבית!

איך זה מתבצע? פותחים חשבון בבנק החדש ומגישים בקשת ניוד דרך האתר, האפליקציה או בסניף של הבנק החדש. כל זה בחינם, בלי בירוקרטיה וללא כאב ראש – תוך שבעה ימי עסקים בלבד.

מי מטפל במעבר? הבנק החדש!

מה קורה אם בטעות מעבירים לי כסף לחשבון הישן? שירות "עקוב אחריי" ידאג להעביר אוטומטית את הכסף לחשבון החדש. 

נמשיך לעשות סדר במדינה ולפעול להגדלת התחרות והפחתת יוקרה המחיה לטובת אזרחי ישראל!

ריאיונות חג עם שר האוצר

השר ליברמן בריאיון חג מיוחד לכלכליסט:
"אם יתאפשר לנו לעבוד בשקט, ישראל יכולה להפוך לשווייץ. מבחינתי אין זו אגדה".

"כלכלה ליברלית תוך שמירה על ערכי ז'בוטינסקי".
קראו את הריאיון של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ל׳מקור ראשון׳:

שיא של ירידה בגירעון מאז פרוץ הקורונה!

 שיעור הגירעון ממשיך לרדת בעקבות המדיניות של שר האוצר ויו"ר ישראל ביתנו. ממשיכים לעשות סדר במדינה!

מזל טוב ליו"ר המפלגה על הולדת נכדתו החמישית!

חג שמח במיוחד! מאחלים המון מזל טוב ליו"ר המפלגה שלנו אביגדור ליברמן!

תוכנית 'ממדים ללימודים' ללוחמי צה"ל

לוחמי ולוחמות צה"ל לא שכחנו אתכם!

את המאבק להשארת התוכנית 'ממדים ללימודים' על כנה התחלנו לפני חצי שנה, כאשר החליטו להתנות אותה בשעות התנדבות או בימי מילואים. יו"ר ועדת הכספים בגיבוי מלא של שר האוצר נלחמו עבור ביטול ההתנייה ותקצוב מלא של התוכנית.

ח"כ אלכס קושניר: "שמחים לבשר שהעבודה נשאה פרי ויבוצעו הקלות בתנאי קבלת המלגה ללימודים אקדמיים ללוחמים וללוחמות הזכאים. מעתה, החיילים יוכלו לצבור את 15 ימי המילואים הנדרשים גם בשנה אחת במקום לצבור 5 ימי מילואים בכל שנה כדי לעמוד בתנאי הזכאות למלגה לכל התואר. אנחנו לא עוצרים כאן, נעשה את המקסימום כדי לבטל את ההתניה לחלוטין. וכפי שאמרתי פעמים רבות, לחיילים שלנו שמשרתים את המדינה בגאווה ומסכנים את עצמם מידי יום, מגיע לקבל בחזרה."

שר החקלאות בריאיון מיוחד

ממשיכים במדיניות של הורדת מחירי התוצרת החקלאית תוך סיוע וקידמה לחקלאות הישראלית.

מתוך הריאיון המיוחד של שר החקלאות, עודד פורר, במעריב: "התפקיד שלי הוא לדאוג שהחקלאים ידעו לייצר יותר תוצרת ובעלות נמוכה יותר, וזו החדשנות. מובן שחשוב לי לקדם עידוד של צריכת תוצרת ישראלית, מה שלא עשו עד היום, או סימון מוצרים ישראליים".

מונעים את קריסת הבניין הבא!

בעקבות קריסת הבניין בחולון ופינויי דיירים נוספים ברחבי הארץ, ח"כ עו"ד לימור תלם-מגן, הגישה הצעת חוק שתמנע את קריסת הבניין הבא.
הצעת החוק תחייב בעלי נכסים לחוות דעת מהנדס, בעת מכירת נכס בן למעלה מ-40 שנה מהקמתו.
לרשות המקומית אין כלים למיפוי ואיתור המבנים המסוכנים, עד אשר המצב מגיע לסיכון חיי אדם. אין כל הנחיה בחוק שמגדירה כי בניינים מעל גיל מסוים יעברו בדיקה תקופתית. כעורכת דין ששירתה 20 שנה בעולם המוניציפאלי בעיריית מגדל העמק, מכירה לימור את הנושא מקרוב – מדובר בפתרון הטוב והיעיל ביותר להבטחת תקינות המבנים שנותרים היום ללא בדיקה בסיסית במשך עשרות שנים.

ביקור שני הלוחמים הפצועים בתקרית המבצעית בג'נין

ח"כ שרון רופא-אופיר, ביקרה בערב חג הסוכות השני את שני חיילי צה"ל הפצועים מהפעולה המבצעית בג'נין והגיעה לתמוך ולחזק את משפחותיהם.

ח"כ רופא-אופיר: "יוצאת מבית החולים רמב"ם בחיפה, באתי לחזק ויצאתי מחוזקת! אילנה ויוסי וסיגל ויהודה ההורים של לוחמי דובדבן גידלו ילדים לתפארת.

ערב חג שמחת תורה נתפלל כולנו יחד לבריאותם והחלמתם המהירה."

החלו דיוני הועדה על הרפורמה בכשרות

הועדה למיזמי תשתיות לאומיים מיוחדים ושירותי דת יהודיים בראשות ח"כ יוליה מלינובסקי החלה בדיון על הרפורמה בכשרות והכנתה לקראת קריאה שניה ושלישית בתחילת נובמבר במסגרת חוק ההסדרים. 

צפו בקטע מתוך הדיון בו מראה ח"כ מלינובסקי את האבסורד בו אנחנו משלמים יותר על מוצרים שמחויבים בכשרות כמו קיסמי שיניים וחומר ניקוי למדיח כלים! 

מתוך דבריה בדיון: "אפילו על סבון לאסלה יש כשרות. הנושא הזה נוגע לא רק לדתיים אלא לכל אזרחי ישראל. אנחנו לא יודעים כמה זמן המשגיח מקצה לעסק והיכן הוא משגיח במקביל. זה יוצר כפילויות ופוגע באיכות הכשרות. כולנו צריכים את הכשרות ומשלמים על כך הרבה מאוד כסף בין אם אנחנו דתיים או לא. עלינו על כך שיש נוהל לבית מלון שרוצה כשרות ולפיו המשגיח צריך לקבל חדר בבית מלון לו ולמשפחתו בסוף שבוע. ברור שאנחנו משלמים על זה".

יו"ר הסיעה בסיור שטח

יו"ר הסיעה, ח"כ יבגני סובה, נפגש בחול המועד עם 250 ניצולי שואה באור עקיבא. משם המשיך למטה שלנו בחיפה למשחק שחמט עם שחקנים מדור הזהב. מחיפה המשיך ח"כ סובה לפגישה עם סגן ראש העיר נשר, גיאורגי גרשקוביץ, ותושבי העיר, וסיים את הביקור במועדון השחמט חיפה-נשר.  

ח"כ סובה: "היה לי כבוד להעניק פרסים בתחרות ולהתרשם מהרמה הגבוהה של השחקנים במועדון. לפני כחודש הקמתי בכנסת שדולה לקידום השחמט בישראל ואני מתכנן לקיים מספר אירועים בנושא."

יו"ר ועדת הכספים בסיור שטח

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר, נפגש בחול המועד סוכות עם ראשי העצמאים במודיעין ועם הפורום החילוני ברמת גן. הוא סיים את היום העמוס במפגש פעילים בנתניה.

ח"כ קושניר: "את פניי קיבלו אנשים טובים, עם אירוח וארגון יוצא דופן. שמחתי לפגוש כל אחד ואחת מכם, בזכותכם אנחנו בעמדת השפעה כל יום מחדש."

תוכנית המתמחים חוזרת!

העולם הפוליטי מסקרן אתכם? רוצים להשפיע מהמקום בו מתקבלות ההחלטות הכי חשובות? תוכנית המתמחים שלנו חוזרת!

ניצן שדה, בת 25 מגבעתיים, בוגרת תוכנית המתמחים, והיום הדוברת של יו"ר ועדת הכספים ח"כ אלכס קושניר, מספרת:

"תוכנית המתמחים עזרה לי להבין את הכנסת ואת העולם הפוליטי בדרך שאף מקום אחר לא היה יכול להקנות לי. למידע והקשרים שרכשתי אין תחליף בשום קבוצת פייסבוק או אתר אינטרנט. בזכותם העבודה שלי היום כיועצת תקשורת בכנסת הרבה יותר קלה, וכמובן זכיתי בבית פוליטי שאין לו תחליף".

גם אתם רוצים להשתלב בעולם הפוליטי כמו ניצן? הצטרפו לתוכנית המתמחים שלנו!

להגשת מועמדות שלחו קו"ח למייל: [email protected]

התוכנית מיועדת לבוגרים אקדמאים או סטודנטים בשנה האחרונה ללימודים מתחת לגיל 35 ומותנית בהליך מיון מוקדם. מהרו להירשם. מספר המקומות מוגבל.

סמינר הצעירים מגיע לראשל"צ!

לאחר ההצלחה של סמינר הצעירים בחודש שעבר בתל-אביב, אנחנו פותחים שלושה סמינרים חדשים לצעירים!

הסמינר הראשון יתקיים ב- 14/10/21 בעיר ראשון לציון בהשתתפות ח"כ ויו"ר ועדת הכספים אלכס קושניר וחבר מועצת העיר יבגני ברחמן.

לפרטים נוספים ואישור הגעה לסמינר יש לפנות לאינה רוזמן בטלפון 054-5320809.

בהמשך, הסמינר יגיע לערים אשדוד וחיפה, פרטים בהמשך..

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים

התרשמתם מהעשייה שלנו? פרגנו גם לאחרים. שלחו את הניוזלטר לבני משפחה או חברים שישמחו לקרוא על הפעילות שלנו. 

WhatsApp
Facebook
Telegram
Twitter
Email