סיכום פעילות השבוע

ניוזלטר מספר 017 - 28.11-2.12.2021

מחזירים את ישראל למסלול הצמיחה!

לפי תחזית הצמיחה של ישראל שפורסמה במסגרת הדוח של ארגון המדינות המפותחות (OECD), במחצית הראשונה של 2021 נרשם שיעור צמיחה גבוה.

הדוח קובע כי המשק הישראלי צפוי להמשיך בפעילות כלכלית רציפה, ולצמוח בשיעור מרשים של 6.3% ב-2021, 4.9% ב-2022, ו-4% ב-2023.

תודות לשר האוצר, אביגדור ליברמן, אנחנו בטוחים שנמשיך בצמיחה הכלכלית ויחד נחזיר את ישראל למסלול ונעשה סדר במדינה!

מוציאים את התקציב לפועל!

שמים את הנגב במרכז.

בשנים האחרונות אין אזרח במדינה שלא נחשף לקשיים היומיומיים של תושבי הנגב – הפשיעה, החינוך, שירותי הרפואה, התעסוקה ועוד.

הגיע הזמן לשנות את המשוואה!

פיתוח הנגב מהווה משימה ראשונה במעלה של הממשלה ולכן לאחר שנים של עיכובים תקצבנו הקמת בית חולים חדש בבאר שבע.

בניגוד לממשלות אחרות אנו מעלים את שירותי הבריאות לא רק על ראש שמחתנו, אלא גם על ראש תקציבנו. 

שני בתי החולים שיפעלו בבאר שבע יקלו רבות על מערכת הבריאות והאזרחים שגרים בפריפריה וכמובן יספקו עוד מקומות עבודה רבים לתושבי האזור.

אנחנו נמשיך לפעול במלוא המרץ לחיזוק מערכת הרפואה בכלל ובנגב בפרט ונשקיע מאמצים נוספים בכדי לצמצם את הפערים בין הפריפריה למרכז.

תוכנית להעצמת המגזר הדרוזי והצ'רקסי יוצאת לדרך!

התוכנית שהוביל השר במשרד האוצר, חמד עמאר, נועדה להביא צמיחה ליישובים הדרוזים והצ'רקסים ולגשר על הפערים. מדובר בהשקעה היסטורית של כ-3 מיליארד שקלים לרשויות המקומיות הדרוזיות והצ'רקסיות!

השר עמאר: "הבטחתי וקיימתי. התוכנית כוללת, בין היתר, השקעה חסרת תקדים של מאות מיליוני שקלים לתכנון ובנייה ביישובים הדרוזים, סבסוד חלקות לחיילים משוחררים עד גובה של 400 אלף שקל, השקעה מאסיבית במערכת החינוך ובשיפור התשתיות והתחבורה ביישובים, תוכניות לשילוב בהייטק ותקציב לתכנון הקמת ישוב דרוזי חדש.

השר ליברמן: "אני רוצה להודות לידידי השר במשרד האוצר, חמד עמאר, שהוביל את התוכנית ויצר שיתופי פעולה תקדימיים עם משרדי ממשלה רבים. בזכותו, לאחר תקופה ארוכה בה לא הייתה תכנית ייעודית למגזרים חשובים אלו, היא יוצאת לפעול."

אחינו בני העדה הדרוזית והצ'רקסים הם אזרחים שווי זכויות וחובות ועל כן הגיע הזמן להניח את זכויותיהם במקומן הראוי בסדרי העדיפות הלאומיים!

נמשיך לשנות סדרי עדיפויות עבור הציבור שמשלם מיסים, עושה מילואים ומשרת בצבא!

מסיבת חנוכה של צעירי המפלגה

מסיבת החנוכה של צעירי ישראל ביתנו לא הייתה יכולה להיות טובה יותר!

בפתיחה נערכה הדלקת נר רביעי, במעמד שר האוצר ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, מנכ"לית המפלגה, אינה זילברגרץ וחברי כנסת.

שמחנו לראות את צעירי המפלגה, לחלק תעודות סיום למתמחים שלנו וכמובן לפזז ברחבה 🙂

חג שמח!

ימים אחרונים לקחת חלק בוועדת המפלגה ולהתפקד!

יו"ר ועדת הכספים חה"כ אלכס קושניר: "התפקדתי למפלגה בשנת 2015. לא דמיינתי שאמצא בית פוליטי שנותן הזדמנות, מקדם ודוחף כמו מפלגת ישראל ביתנו. מה שמייחד את המפלגה שלנו אלו ההזדמנויות הרבות שהיא מעניקה למי שבאמת רוצה להשפיע.

אל תפספסו את ההזדמנות הזאת, הצטרפו למפלגה שעובדת כל יום, כל היום עבורכם."

לא מסתדרים? דברו איתנו! *2280

אפס סובלנות למתעללים בבעלי החיים

בעקבות כתב אישום שהגיש משרד החקלאות בראשות השר עודד פורר, נגזר מאסר בפועל על צעיר שהתעלל בכלבתו.

השר פורר: "מדובר באבן דרך חשובה בהכרה בחומרת העבירות נגד בעלי החיים ובסבל הפיזי והנפשי שנגרם להם. עם זאת, המלאכה עוד מרובה ואנו ממשיכים לפעול נגד התופעות הנוראיות הללו, כולל מאמצים להחמיר את הענישה. אני פונה ומבקש, נתקלתם במקרה של התעללות בבעלי חיים? דווחו למוקד שלנו במספר 6016* ״

אנחנו נדאג לחלץ את החיות חסרות הישע ולבוא בחשבון עם המתעללים."

דמי הקיום של השירות הלאומי יעלו ב50%!

דואגים למתנדבי השירות הלאומי!

לא רק במילים אלא במעשים!

אחרי ששר האוצר, אביגדור ליברמן העלה בשבוע שעבר את דמי הקיום של חיילי הסדיר בצה"ל, השבוע הוא הכריז על העלאת דמי הקיום של האזרחים המתנדבים בשירות הלאומי –אזרחי.

ההחלטה הזאת תכנס לתוקף כבר בינואר הקרוב.

נמשיך לשים בראש סדר העדיפויות את אלו שמשרתים, עושים מילואים, עובדים ומשלמים מיסים.

מביאים את ישראל לעולם!

השדולה לקידום שמה ותרבותה של ישראל בקרב העמים בראשות ח"כ פרופ' יוסי שיין הושקה היום בכנסת ברוח חזון המפלגה. תרבות היא צורך קיומי וחיוני, היא זורמת בדמנו וחרטנו על דגלנו לפעול למענה.

ח"כ פרופ' יוסי שיין:

"ישראל הולכת ומתפתחת כשחקן עולמי בתרבות, ועלינו לסייע להפצת התרבות הישראלית בכל העולם כ״זרוע הרכה״ של המדינה. לפיכך הגיע הזמן להקים רשות תרבותית לאומית נוסח ה British Council להפצת תרבות ישראל בין העמים. הרשות הזאת תקדם יוצרים ואומנים ישראלים בעולם בסיוע לתערוכות, פרסומים הפקות מופעים, מחול, מוסיקה, תאטרון פרסום ספרים ועוד, ותיתן גיבוי ליצירה הישראלית בכל רחבי תבל."

שר האוצר, אביגדור ליברמן:

"‏קשה לדמיין את עולם התרבות ללא שמות יהודיים גדולים כמו וודי אלן או ארתור רובינשטיין ז"ל.

שילוב פוליטיקה ותרבות הוא נדיר ואני מודה לידידי ח"כ יוסי שיין שיזם את שדולת קידום תרבות ישראל ולקח על עצמו לשלב את התרבות כחלק אינטגרלי ב- DNA של המדינה."

נמשיך להשקיע בתרבות ונעשה סדר במדינה!

ישראל ביתנו למען הנשים בפריפריה

השבוע הושקה השדולה לקידום נשים בפריפריה בהובלת חברות הכנסת לימור מגן תלם, אלינה ברדץ' יאלוב, ושרון רופא אופיר.

קידום שוויון מגדרי והגנה על זכויות נשים היא משימה לאומית, וישראל ביתנו מחוייבת לקדם את הנושא בכל הכוח.

לאירוע המרגש הגיעו נשים פורצות דרך מהפריפריה והצטרפו לדרך. יחד נקדם את המטרה לגשר על הפערים ולגרום לשינוי אמיתי.

דואגים לסטודנטים!

השבוע עברה בכנסת בקריאה טרומית הצעת החוק של יו"ר הסיעה המבקשת להיטיב עם סטודנטים.

יו"ר הסיעה חה"כ יבגני סובה: "שמח לבשר שהעבודה המשותפת עם משרד האוצר נושאת פרי. הצעת החוק שלפיה סטודנטים שאינם עובדים יזכו לקבל הנחה משמעותית בתשלום הביטוח הלאומי עברה בקריאה טרומית. המשאב האנושי הוא המשאב החשוב ביותר של מדינת ישראל ועלינו לטפח אותו ולעודד אותו לרכוש השכלה גבוהה. אני רוצה להודות לשר האוצר אביגדור ליברמן לשר במשרד האוצר חמד עמאד וליו״ר ועדת הכספים, אלכס קושניר, על עבודת המטה הרצינית ועל הנכונות לסייע לקהל הסטודנטים בישראל."

צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

דואגים לאזרחים הוותיקים!

חה"כ לימור מגן תלם הגישה השבוע הצעת חוק שתדאג לאזרחים הוותיקים שנפלטו משוק העבודה. האזרחים הוותיקים הופכים פעמים רבות מאנשים פעילים ויצרניים – לנזקקים, התלויים למחייתם בקצבאות.

אדם מעל גיל פרישה אינו חייב לקמול בביתו, להפך, האזרחים הותיקים הינם משאב לשוק העבודה, בעלי מוסר עבודה גבוה, ניסיון מקצועי והסדתם מהווה תרומה לקהילה.

ח"כ מגן תלם: "הצעת החוק שהגשתי תעודד את שילוב האזרחים הוותיקים בשוק העבודה באמצעות מענקים למעסיקים שיעסיקו אזרחים ותיקים.אין שום סיבה שאזרח ותיק לא ימשיך לחיות ולהתפרנס בכבוד!"

מקדמים את מתווה הגיור

יו"ר הועדה למיזמים לאומיים מיוחדים ושירותי דת, חה"כ יוליה מלינובסקי, נלחמת עבור העקרונות של ישראל ביתנו בכנסת וכבר החלה בקידום מתווה הגיור לרבני העיר.

חה"כ מלינובסקי: "הממסד הדתי צריך להבין שהוא חלק ממדינה ישראל ושכל עוד אין הפרדה בין דת למדינה הוא צריך לתת שירותי דת לכולם."

מייצגים את הכנסת

ח״כ שרון רופא אופיר ייצגה את הכנסת בכנס השנתי של איגוד הפרלמנטים העולמי (IPU) שהתקיים השבוע במדריד. אל הכנס הגיעו נציגים מ – 179 מדינות החברות באיגוד, ח״כ רופא אופיר קיימה סדרה של מפגשים גם עם חברי הקהילה היהודית עמם הדליקה נר ראשון של חנוכה, וגם עם חברי פרלמנט מרחבי העולם. בין היתר עם חברי קונגרס ספרדי, יו"ר ועדת החוץ של איחוד האמירויות, סגן יו"ר הפרלמנט הרוסי, חברי משלחת מבריטניה, קרואטיה ועוד. כמו כן נשאה דברים ביום המאבק באלימות כלפי נשים בפני חברי וחברות פורום הנשים של הפרלמנט: 

"שוויון מגדרי ושמירה על זכויות נשים אלו ערכים משותפים שמדברים שפה אחת אני קוראת מכאן מהכנס החשוב הזה בואו נשלב ידיים יחד!"

הדלקת נר לפעילי המפלגה!

שמחנו לארח השבוע להרמת כוסית והדלקת נר חגיגית את נציגי ורכזי ישראל ביתנו בערים השונות, במעמד שר האוצר ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ומנכ"לית המפלגה, הגב' אינה זילברגרץ.

באירוע נכחו רכזי הסניפים, ראשי ערים, וסגני ראשי ערים מרחבי הארץ.

תודה לכל מי שלקח חלק, אנו בטוחים שיחד נוביל את המדינה בחזרה למסלול הנכון!

התנדבות למען ניצולי שואה חיפה

מעשה טוב לקראת הסופ"ש.

נציגינו בעיר חיפה, טטיאנה ג'ון וארטיום חרצ'נקו, הובילו חלוקת שי לחג החנוכה לכ-100 קשישים בודדים וניצולי שואה.

אנחנו גאים בפעילות המרגשת והחשובה למען האזרחים הוותיקים ורוצים להודות למתנדבים הרבים שהפיגו את בדידותם של הקשישים והעלו להם חיוך קטן.

רוצים להצטרף? דברו איתנו ויחד נדאג שאף קשיש\ה לא ישארו לבד.

טטיאנה ג'ון – 054-7473287

ארטיום חרצ'נקו – 054-8187978

יו"ר ועדת הכספים מגיע לשבתרבות בנתניה

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר, ישתתף מחר בשבת תרבות בנתניה. במסגרת האירוע ח"כ קושניר יענה לשאלות העיתונאי אבי בטלהיים. 

הכניסה חופשית!

*11:00 בבוקר, היכל התרבות העירוני נתניה, רחוב רזיאל 4.

יו"ר צעירים

ישראל ביתנו מחפשת את יו"ר הצעירים הבא!

נולדתם להוביל? חולמים להשפיע ולהנהיג? זה הצ'אנס שלכם להוכיח את זה!

לפרטים נוספים והגשת מועמדות לחצו כאן!

** הגשת מועמדות עד ה 26.12.2021

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים

התרשמתם מהעשייה שלנו? פרגנו גם לאחרים. שלחו את הניוזלטר לבני משפחה או חברים שישמחו לקרוא על הפעילות שלנו. 

WhatsApp
Facebook
Telegram
Twitter
Email