חג פורים שמח!

שר האוצר הפתיע והתחפש לדמות הפופולארית, ניסים, מהתוכנית "קופה ראשית".
בשבוע בו הכריז על הוצאתה לפועל של הרפורמה להוזלת מחירי הפירות והירקות ע"י פתיחת השוק לתחרות והורדת מכסים, התחפושת לא הייתה שלמה ללא הסלוגן – "שפע ליברמן: המגוון עולה – המחיר יורד"

וזוהי לא רק סיסמא!
פורים שמח! 🎭

דבר היו"ר: מסר אישי ממני אליכם

חברים יקרים,

אנחנו מסיימים שבוע משמעותי מאוד בו הצגנו צעדים משמעותיים להקלה ביוקר המחיה, לצד אי ודאות ועליית מחירים עולמית.

מדד המחירים לצרכן כפי שפורסם השבוע מציג עלייה של 0.7%, מה שמייצר אינפלציה שנתית של 3.5%. אמנם קצב עליות המחירים אצלנו נמוך ממדינות רבות אחרות בעולם, אך יוקר המחייה בישראל בעשור האחרון שבר שיאים, והמצב הנוכחי מאיר זרקור חזק יותר על המהלכים שהאזרחים מצפים שננקוט.

ראינו השבוע גם עליות חדות בדיור, 2.1% בחודש אחד בלבד. אנחנו מחויבים לפעול בכל הכוח על מנת שזוגות צעירים יוכלו לרכוש דירה. 

עלייה מדאיגה ביותר נשרמה גם בתחום הפירות והירקות בגובה 5.3% בחודש. המספרים האלו מצטרפים לדו"ח מנכ"ל משרד הכלכלה, כפי שפורסם השבוע, המציג נתון מטריד ביותר – במשך 20 השנים האחרונות התוצרת החקלאית עמדה במקום. בשנת 2000 התוצרת עמדה על 3.2 מיליון טון ובשנת 2020 גם על 3.2 מיליון טון וכל זה בזמן שאוכלוסיית המדינה קפצה ב-47%.

מכאן התשובה לשאלה למה מחירי הפירות והירקות קפצו בקרוב ל-100% והצריכה ירדה בלמעלה מ-20% – הרבה יותר ברורה. צו השעה כעת הוא גם שדרוג הכלכלה הישראלית וגם הפחתת יוקר המחיה.

הרפורמה בחקלאות שיצאה לדרכה אתמול לא נועדה לפגוע באף אחד אלא נועדה להיטיב קודם כל עם הציבור בישראל. הרפורמה היא מיידית והדרגתית – תחילה מבטלים מכסים על פירות וירקות שלא מגדלים בארץ, משקיעים מאות מיליוני שקלים במחקר, פיתוח וחדשנות ושומרים על החקלאות הישראלית, הן בעוטף עזה והן בגליל.

המתנגדים לרפורמה הזו, הם אותם אנשים שמטרפדים את החקיקה בכנסת שאמורה להוריד נקודות זיכוי למשפחות עובדות ולהגדיל את ההכנסה הפנויה למשפחה ממוצעת ב- 10,500 ש״ח בשנה. אלו אותם אנשים שמטרפדים את מתן התוספת המשמעותית במענק העבודה בגובה 1,600 ש״ח בשנה בממוצע למשתכרי שכר נמוך. אלו אותם אנשים שמסרבים לכנס כעת את הכנסת בכדי להעביר את מתן הסיוע לעצמאים שנפגעו בגל האומיקרון.

אני קורא לאותם אנשים שמתאמצים כעת כדי לטרפד את הורדת יוקר המחיה, תסתכלו מה קורה סביבנו – זה לא הזמן לפוליטיקה, זה הזמן לעשייה!

ובנימה אופטימית, חגגנו השבוע את החג הכי משמח – חג הפורים. אני מאחל לכולם חג שמח ושבת שלום!

הרפורמה בחקלאות יוצאת לדרך!

פותחים את השוק לתחרות!

הרפורמה להוזלת מחירי הפירות והירקות יוצאת לדרך! 

הרפורמה שמוביל שר החקלאות עודד פורר, כבר מתחילת הקדנציה, רוקמת עור וגידים: שרי האוצר והחקלאות הודיעו השבוע על הפחתת מכסים מידית על פירות וירקות כמו – אבוקדו, שום, אפונה, שעועית, תאנים, אננס, ארטישוק ועוד. הפחתת המכסים צפויה להגביר את התחרות בענף ולהוזיל את מחירי הפירות והירקות בצורה משמעותית.

סך החיסכון לצרכן הישראלי צפוי לעמוד על כ-820 שקל בשנה לכל משק בית.

לא נפקיר את החקלאים שלנו, שהם מלח הארץ והחומה בגבולות ולכן לצד הפחתת המכסים, הרפורמה כוללת חבילת תמיכה רחבה לענף החקלאות בעלות של מאות מיליוני שקלים בשנה: תמיכה תקציבית ישירה לכל חקלאי, הרחבת הטבות מס, תמיכה בסימון תוצרת מקומית, כך שכל אחד יוכל לבחור מאיזה מדינה מגיעה התוצרת, הוזלת התשומות לחקלאי והשקעה של מעל שני מיליארד שקלים עבור חדשנות בענף החקלאות.

צעד זה מצטרף לצעדים נוספים שמוביל שר האוצר: הורדת מכסים בדגים, בבשר, במכסות שמן הזית, תוכנית 'מכס אפס' והרפורמה היבוא.

נמשיך להוביל מדיניות אחראית ולהיאבק ביוקר המחיה!

צעדים להורדת יוקר המחיה

השבוע הציג שר האוצר שורה של צעדים משמעותיים להתמודדות עם יוקר המחיה, שמתווספים לתכנית שעליה הכריז לפני כשבועיים.

במרכז התוכנית עומד האזרח והצרכן הישראלי, ולא המונופולים וקבוצות לחץ.

במסגרת הצעדים החדשים אנחנו מיישמים את הרפורמה בחקלאות ומפחיתים מכסים באופן מידי על פירות וירקות.

בנוסף אנחנו מגדילים את הסיוע לאזרחים עובדים ומכפילים את התוספת למענק עבודה למשתכרי שכר נמוך.

לא מפקירים את העסקים! הצגנו את מתווה מתן מענק הסיוע לעסקים שנפגעו בגל האומיקרון וחשפנו צעדים חשובים לצמצום המונופולים ולחיזוק התחרות בשוק המזון.

נמשיך לעשות הכל (!) כדי להוזיל את סל הצריכה הישראלי ולהגביר את התחרות במשק.

יש לנו הסכם היסטורי עם איחוד האמירויות!

החקלאות הישראלית לאורך שנותיה הייתה פורצת דרך בעולם, ובזכות שיתופי פעולה בינלאומיים והשקעות במחקר, פיתוח וחדשנות אנו מחזירים אותה להיות כזאת.

השבוע חתם שר החקלאות, עודד פורר, על מזכר הבנות ראשון מסוגו בין ישראל לאיחוד האמירויות שבמסגרתו יקים צוותים משותפים שיקדמו פרויקטים חקלאיים בין המדינות, יסייעו בשילוב הסקטור הפרטי בענף, ירחיבו את החלפת המידע והמחקר להתמודדות עם משבר האקלים, ויגדילו את ייצור המזון הטרי במדינת ישראל.

מזכר ההבנות מתייחס גם להגנת הצומח, ולהכרה הדדית בתקנות ובסטנדרטים שיאפשרו יבוא וייצוא של תוצרת חקלאית טרייה באופן סדיר בין המדינות תוך הימנעות מהעברת מחלות או מזיקים לגידולים.

שר החקלאות:

"אני מודה לשרה מרים אלמהירי על שיתוף הפעולה, בציפייה שגם אזרחי ישראל וגם אזרחי איחוד האמירויות ייהנו בקרוב מפירות ההסכם."

ממגנים את אשקלון!

כפי שהבטחנו לפני הבחירות, מרגע הקמת הממשלה פעלנו כדי להביא בשורה אמיתית לתושבי הדרום שהופקרו במשך תקופת שלטון נתניהו.

אחרי שנים של הבטחות כוזבות, שר האוצר אביגדור ליברמן, ויו״ר ועדת הכספים, חה״כ אלכס קושניר עושים צדק עם תושבי אשקלון, העיר המופגזת ביותר בישראל, ומעלים אותה לראש סדר העדיפויות.

התקציב יאפשר למגן אלפי יחידות דיור – כל תושבי אשקלון המקבלים השלמת הכנסה יהיו זכאים ל 100% מענק, לצורך בניית ממ״ד. החלטת הממשלה תעניק גם זכאות לכלל תושבי העיר להלוואה מסובסדת בגובה 100% לבניית ממ״ד.

נמשיך לעבוד למענכם ולדאוג לביטחון מדינת ישראל 🇮🇱

חה"כ יוליה מלינובסקי בכינוס הוועדה במהלך הפגרה

השבוע קיימה חה"כ יוליה מלינובסקי דיון בוועדה בראשותה שעסק במתווה הפליטים החדש.

חה"כ מלינוסבקי:

"לא היה לי קל מההתחלה עם המתווה של טפסי הכניסה לארץ ברישום מוקדם אבל נתתי לזה צ'אנס בתנאי שהתהליך יתקתק. הסכמתי למתווה בלב כבד לאחר שהבטיחו לי שהכל יעבוד כמו שצריך אבל מאז אני מוצפת בפניות מאנשים שמתלוננים שהמערכת לא עובדת, הסירובים שהם מקבלים לא מוצדקים, הטפסים לא מעודכנים, ההליך לוקח יותר מדי זמן.

אנשים שילמו מאות דולרים עבור כרטיסי טיסה אבל לא קיבלו אישור ולא יכולים לעלות לטיסה. אפילו זכאי חוק שבות לא יכולים לעלות לטיסה בגלל שאין להם את האישור.

חזרתי ואמרתי כל הזמן לשרת הפנים שהמערכת חייבת להיות הרבה יותר ידידותית ונגישה. אין שום הצדקה לגרום כזה עוול גם לאזרחי אוקראינה וגם לאזרחי ישראל שחסרי אונים ומודאגים בגלל קרובי משפחותיהם שתקועים באירופה בלי כלום.

אני דורשת מראש הממשלה ומשר החוץ שישימו סוף להפקרות הזו כי נדרשת החלטה מערכתית ופשוט אי אפשר להשאיר את הטיפול רק בידי משרד הפנים."

סיכום מושב החורף של יו"ר הסיעה, חה"כ יבגני סובה

אין ספק שמושב החורף היה משמעותי עבורי.

כיו״ר הסיעה הייתי עסוק בניהול שוטף של הקואליציה ותיאום מול משרד האוצר לקראת העברת התקציב.

כחבר ועדת הכלכלה – פעלתי בנושא רפורמת היבוא, קידמתי את הצעת החוק להפחתת דמי ביטוח לאומי לסטודנטים הלומדים בחו״ל, חוק הבחירות לצוותי אוויר והחוק לסיוע למנטרלי אסון צ׳רנוביל.

כיו״ר אגודת הידידות ישראל-אוקראינה התלוויתי לביקור ממלכתי של נשיא המדינה יצחק הרצוג לציון 80 שנה לבאבי יאר בקייב. וכיו״ר השדולה לעם היהודי ביקרתי בפריז ופעלנו לחיזוק הקשר עם התפוצות בתקופת הקורונה.

פעלתי בשיתוף פעולה עם עמותת אשל ופתחון לב בנושא חלוקת תווי המזון לנזקקים במהלך משבר הקורונה. למעלה מ-800 פניות שהתקבלו בלשכתי טופלו באופן פרטני והפונים קיבלו את כרטיסי המזון המגיעים להם לפי התוכנית. כמו כן, פעלתי לאישור כניסה של אלפי תלמידים של תוכנית נעל״ה וסל״ה לישראל בתקופת הקורונה על מנת להבטיח שהם ימשיכו בלימודים שלהם.

בחודש האחרון עם פרוץ המלחמה בין אוקראינה לרוסיה אני מקבל פניות רבות של מקרים הומניטריים. במסגרת הטיפול שלי בנושא הגעתי לנתב"ג לבחון מקרוב את פעילות רשות האוכלוסין וההגירה ולוודא שמדינת ישראל פועלת באופן רגיש בפליטים.

סיכום מושב החורף של חה"כ יוליה מלינובסקי

סיימנו תקופה מאתגרת אך גם פורה במיוחד מבחינת עשייה. זה היה המושב הראשון של ממשלה שבאה לעבוד כדי שלכולנו יהיה יותר טוב לחיות כאן.

המושב החל בהעברת תקציב למדינת ישראל- לאחר שלוש וחצי שנים של קפאון.

בתחילת מושב החורף קיבלתי לידיי את ועדת מיזמי תשתית לאומיים ושירותי דת יהודיים וניהלתי עשרות דיונים בנושאים שנוגעים בחיי היום יום של כולנו. דנו על פתרונות בנוגע לנישואים אזרחיים, על מינוי רבני ערים, על מערך הגיור, בירורי יהדות, קבורה אזרחית.

עשינו היסטוריה כשהעברנו את הרפורמה בכשרות שמצד אחד תגדיל את התחרות ותוזיל את העלויות, ומהצד השני תדאג להכשרה מקצועית עבור משגיחי הכשרות ותשפר את איכותה של הכשרות.

העברנו את חוק המטרו בוועדה לקריאה שנייה ושלישית, פרויקט התשתית הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל.

ערכנו גם דיון על ההערכות להילולת הרשב"י השנה ובחנו את תהליך הפקת הלקחים מהאסון אשתקד.

בנוסף קידמתי חוק שאני נאבקת עליו כבר קרוב לארבע שנים- החמרת הענישה לעבריינים המשחיתים מודעות שמופיעות בהן נשים.

במושב הבא נשלים את הרפורמות, החקיקה והתהליכים במטרה שאתם אזרחי ישראל תהנו מהפירות שלהם.

סיכום מושב החורף של חה"כ אלכס קושניר

כשהתמניתי לתפקיד יו"ר ועדת הכספים, היה לי חשוב להכניס את הפן החברתי והסביבתי שלא ניתנה עליו הדעת בעבר. לא רק רדיפה אחרי הישגים מידיים אלא גם הסתכלות לטווח הארוך. עכשיו כשאני יושב וחוזר חודשים אחורה, אני גאה לראות שהצלחתי. העברתי חוקים שישפיעו לטובה על כלל האוכלוסייה ויעצרו עיוותים של שנים. זה היה מושב סזיפי, של מאות שעות של ניהול דיוני תקציב בוועדה , ואז העברת החוקים במליאה עד שעות הבוקר. אך כל זה מתגמד לנוכח התוצאה.

עבור חיילי צה"ל : הגדלת שכר החיילים ובנות השירות ב-50%, אישור נוהל חדר פרטי לכל חייל בודד, אישור מענק מוגדל למילואימניקים המשרתים בתאריך חוצה שנה קלנדרית, הארכת סטאטוס הורה לחייל בודד, העברת חוק ממדים ללימודים בקריאה ראשונה ותקצובו ב100 מיליון ₪.

עבור בני הגיל השלישי: הגדלת השלמת הכנסה לקשישים במאות שקלים בחודש, הגדלת הסיוע בשכר דירה עבור ממתינים לדיור הציבורי ב-800 ש"ח, גם את המענקים לניצולי שואה ווטרנים הגדלנו באלפי שקלים. הורדת תקרת דמי ניהול הפנסיות מ0.5% ל-0.3% אשר יוסיפו אלפי שקלים לפנסיות.

בדרום: העברת החלטת ממשלה היסטורית למיגון אשקלון, העיר המופגזת ביותר בישראל, ב-330 מיליון ₪. תקצוב שני מרכזי חוסן בדרום למתן סיוע נפשי לילדים, ו-3 מיליון ₪ לפתיחת מרכז לטיפול בטראומה באמצעות בעלי חיים בעיר אשקלון. אישור תקציב של 25 מיליון ₪ לפיתוח ההייטק בבאר שבע, ו- 10 מיליארד ₪ להעברת קריית המודיעין לנגב. פתיחת שני בתים ליצירה מוזיקלית בפריפריה.

בעליה והקליטה: הגדלת הסיוע בשכר דירה לעולים חדשים הממתינים לדיור ציבורי בעוד ₪1,000 ואישור הצעת החוק שיזמתי להגדלת נקודות זיכוי מס לעולים חדשים, בקריאה ראשונה.

ביוקר המחיה: בוועדת הכספים ביטלתי את ההיטלים על עובדים זרים, אשר יחסכו עשרות אלפי ₪ למסעדנים ובעלי עסקים, פטור ממס על פרס של מדליסטים, העברתי בקריאה טרומית חוק שיזמתי לשינוי מדד תשומות הבנייה, אשר יחסוך לזוגות צעירים עשרות אלפי שקלים ברכישת דירה. הגשתי הצ"ח לצמצום שטח המדף בסופר שיוריד את כוח המונופולים ואת מחירי המוצרים.

בכלכלה: העברת חוק 'קרן העושר' שיכניס לילדים והנכדים שלנו עשרות מיליוני שקלים ממשאבי הטבע, אישור בקריאה ראשונה את החוק לפתיחת שוק האשראי לתחרות, אשר יאפשר לחברות חוץ בנקאיות לתת משכנתאות ולהוריד מחירים. העברת רפורמה לאגרות חוב מיועדות, אשר תגדיל את הפנסיות.

בבריאות: תקצוב קמפיינים בוועדת הכספים להעלאת מודעות למחלת הסוכרת, להנגשת מתקני מים במרחב הציבורי ותקצוב מסע הסברה נגד עישון. בנוסף, תקצוב 8 מיליון ₪ להוספת מיטות אשפוז במרכזי גמילה, ופתיחת 4 מרכזים אקוטיים בפריפריה לנפגעי.ות עבירה מינית.

סיכום מושב החורף של חה"כ פרופ' יוסי שיין

מאז כניסתי לכנסת ביוני 21 חיי התהפכו: בין לילה הפכתי לאיש ציבור העסוק מסביב לשעון בשאלות היסוד של המדינה וביטחונה, בסוגיות הפרט, בנושאי השכלה בכלל והשכלה גבוהה בפרט ובעבודת חקיקה גדולה המכסה שאלות עקרוניות בכלכלה ובחברה.

כחבר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת הנני לוקח חלק בהחלטות הביטחוניות המורכבות ביותר, באחת התקופות המאתגרות שהיו כאן.

העברתי, ביחד עם יו"ר המפלגה ושר האוצר ליברמן, הצעת חוק ולפיה יקבלו כל זוכי המדליות באולימפיאדות ובאליפויות העולם פטור ממיסוי על מענקי הזכייה.

בוועדת החינוך של הכנסת הפכתי לדמות מרכזית בכל הנוגע להתוויית מתווי הלימודים בצל הקורונה והובלתי למן היום הראשון מדיניות כי יש לשמור את מערכת החינוך פתוחה לחלוטין, גם אל מול ביקורת קשה. עסקתי בכל הסוגיות הקשורות למצוקות הקורונה בקרב ילדי ישראל, כמו אתגרי הלימוד מרחוק והבעיות הנפשיות הנגרמות כתוצאה מכך ויצאתי פעמים רבות לשטח על מנת לחוות ולהבין את האתגרים הגדולים.

פעלתי למען בתי הספר החילוניים בחריש ולמען פתיחתם של מעונות וגנים הסובלים מבירוקרטיה מסורבלת. כמו כן, עסקתי רבות באתגר של החינוך החרדי שיהווה בקרוב כשלושים אחוז מכלל החינוך הישראלי במסגרת ועדת המשנה להשכלה גבוהה בראשה אני עומד, קידמתי את נושא ההשכלה הטכנולוגית, ההתמודדות מול המחסור במהנדסים, סוגיית התמיכות של המדענים העולים והשינויים הדרמטיים במבנה ההשכלה הגבוהה ותקצובה.

אני פועל לחיזוק האקדמיה בגולן, בנגב ובגליל, תוך שיתוף פעולה עם השר פורר גם בעניין המרכז האוניברסיטאי באילת.

בנוסף לכך, הקמתי את השדולה להפצת תרבות ישראל בין העמים ובאירוע הפתיחה השתתפו מאות יוצרים ואומנים ישראלים. כעת סיימנו להציע לממשלה את מבנה המרכז בנוסח ה-British Council.

כראש משלחת הכנסת לפרלמנט האירופי, אירחתי את ידידי ישראל של פרלמנט זה, אשר היו כאן בביקור רשמי.

ואם לא די בכך, במסגרת ועדת חוק יסוד החקיקה, אני פועל ליצירת הסכמות שיאפשרו בסופו של יום יצירת חוקה ממשית לישראל.

סיכום מושב החורף של חה"כ לימור מגן תלם

אין ספק שזה היה מושב משמעותי עבורי, בו קידמתי את האג'נדה שלשמה הגעתי לכנסת. הנה סיכום מושב החורף שלי שהיה עמוס בעשייה, פעילות והישגים.

דאגתי לתקציב של 30 מיליון ש"ח לטיפול בהפרעות אכילה שבימים אלו מיושם ויוצא לפועל ויביא לשיפור עצום במערך הפרעות אכילה.

יזמתי 42 הצעות חוק פרטיות – חוק ליווי הורים לקטינים בעולם הפרסום וחוק הפוטושופ שמטיל קנסות על מפרסמים שלא יציינו על מודעה שעברה הצרת היקפים. אלו הצעות חוק שנאבקתי עליהן רבות והעלו את הנושאים לסדר היום הציבורי. ההצעות יגיעו לקריאה שנייה ושלישית במושב כנסת הבא.

מוניתי ליו"ר ועדת משנה להגנת הצרכן ובחינת כשלי צרכנות. במהלך הפגרה נקיים דיון בנושא זמן מענה טלפוני.

הקמתי 5 שדולות שאני עומדת בראשן, ביניהן השדולה להבראת מפרץ חיפה, קידום דימוי גוף בריא, שדולת התעשייה הישראלית ועוד.

יזמתי 3 כנסים חשובים – יום מיוחד היסטורי להפרעות אכילה, יום האישה הבין לאומי והשקת שדולת הנשים בפריפריה.

גם בפגרה אמשיך לעבוד למענכם וארד לשטח.

מחכה כבר לפתיחת המושב הבא להמשך העשייה!

סיכום מושב החורף של חה"כ אלינה ברדץ'-יאלוב

מסכמת עבורכם מושב חורף מוצלח בכנסת!

על קצה המזלג:

מוניתי ליו"ר ועדת המשנה לקידום וסיוע לאזרחים ותיקים ללא רשת ביטחון פנסיוני.

כחברה בוועדת הבריאות ערכתי מגוון סיורים בבתי חולים ופעלתי למען קידום פתרונות.

הגשתי 14 הצעות חוק, ביניהן חוק למוקד סיוע לנפגעים ברשתות החברתיות.

השקתי את השדולה לקידום סטודנטים להשכלה גבוהה. אני מחויבת לפעול לקידום הסטודנטים, עם כל הכלים הפרלמנטריים העומדים לרשותי.

אני עומדת בראשות השדולה לקידום נשים בפריפריה יחד עם חברותיי לסיעה, ובמסגרתה השדולה הגענו לנגב ופגשנו את הנשים הנפלאות בבאר שבע. נמשיך לסייר בשטח ולדבר עם התושבות, ובמקביל אני פועלת לקיום מדרג בנושא אפליה תעסוקתית, כדי לקדם שוויון מגדרי בתחום התעסוקה.

גם במהלך הפגרה אמשיך לעבוד עבורכם במלוא המרץ!

צעירי ישראל ביתנו מחלקים משלוחי מנות לחיילים שלנו!

בליווי חברי הכנסת של המפלגה, יצאו השבוע צעירי המפלגה לחלק משלוחי מנות ולהוקיר תודה לחיילי צה״ל, ששומרים עלינו ימים כלילות. הצעירים פתחו שלוחות חלוקה מצפון ועד דרום – במחסומים ובבתי החיילים הבודדים.

את משלוחי המנות הכינו ילדי הגנים בישראל, נבחרות ספורט ופעילים של מפלגת ישראל ביתנו.

יו"ר צעירי ביתנו, דיאנה בלביץ':

"מפלגת ישראל ביתנו בכלל וצעירי ישראל ביתנו בפרט מחזקים את ידי החיילים האמיצים והמדהימים שלנו, אשר מקריבים למעננו ולמען מדינתנו האהובה המון!

תמיד נפזר עבורכם אהבה בכל הזדמנות אשר תינתן."

חג פורים שמח מאיתנו – צעירי ישראל ביתנו

מסיבת הפורים של צעירי ישראל ביתנו

צעירי ישראל ביתנו ארגנו מסיבה לרגל חג הפורים ויצאנו לחגוג איתם באווירה מחברת ומגבשת. הנהגת הצעירים החדשה, בהובלת יו"רית הצעירים דיאנה בלביץ', הרימו בהחלט אירוע בלתי נשכח. 

שר האוצר וחברי הכנסת כיבדו את הצעירים בנוכחותם ובירכו את הצעירים על פועלם למען הפצת האג'נדה של המפלגה ועל תמיכתם. 

תודה לראש מפלגתנו שר האוצר, למנכל"ית המפלגה, אינה זילברגרץ  ולחברי הכנסת. 

שנדע רק שמחה ובריאות, עד דלא ידע 😃

יו"ר ועדת הכספים, חה"כ אלכס קושניר מגיע למודיעין!

תושבי מודיעין והסביבה!

יו"ר ועדת הכספים, חה"כ אלכס קושניר, יגיע להתארח בשבת תרבות במודיעין.

המפגש יתקיים ביום שבת הקרוב בשעה 11:00.

הכניסה חופשית, נתראה!

ועידת המפלגה החמישית

חברים וחברות יקרים!

אנו מבקשים לתזכר אתכם שוועידת המפלגה תתקיים בתאריך ה- 7.4.2022

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים

התרשמתם מהעשייה שלנו? פרגנו גם לאחרים. שלחו את הניוזלטר לבני משפחה או חברים שישמחו לקרוא על הפעילות שלנו. 

WhatsApp
Facebook
Telegram
Twitter
Email